136. Úraz: Zhmožděný hrudník při skládání zboží z kamionu

To byste nevěřili. Klient mi volal, že spadl z kamionu. Byl celý dotlučený. Měl zhmožděný hrudník, naražené stehno, hýždě, koleno  a dopadlo to tak, že musel jít na neschopenku a několik týdnů se léčil. Byl šťastný, že si nechal poradit a měl ve svojí pojistce přidané připojištění pracovní neschopenku. Teď mu to pomohlo a mohl v klidu si léčit si svoje zranění aniž by přišel o příjem pro manželku a čerstvě narozené miminko.

Úraz – výsledek vyplacení našeho klienta

Úrazové pojištění dospělých - zranění při vykládání kamionu expert na pojistky Jarmila Mlýnková úrazÚraz: Zhmoždění hrudníku, naražené stehno, hýždě, koleno.

Výsledek:  Pan má v pojistce denní odškodné při léčení 300,- Kč na den.

Zároveň má sjednáno připojištění pracovní neschopnosti 350,- Kč.

 

Na tento úraz bylo proplaceno za 21 dnů trvání pracovní neschopnosti 14 dnů × 300,- Kč =  4 200,- Kč na denním odškodném (pojišťovna má na tento úraz předepsáno tabulkově 14 dnů) + 7 × 350,- Kč = 2 450,- Kč za pojištění pracovní neschopnosti (od 15. dne následně)

Celkově klient obdržel 4 200,- Kč + 2450,- Kč = 6 650,- Kč

Jarmila Svátková
„Chci, aby mí klienti byli dobře pojištění a na stáří zajištěni. O to se snažím a dělám jim co nejčastěji servis smluv, aby platili co nejmíň, za co nejvíc.“
  • Jmenuji se Jarmila Svátková, pracuji v M.S. Quatro jako finanční poradkyně. Specializuji se na rodinné finance a úvěry.

  • Finanční produkty zprostředkovávám jako Vázaný zástupce (IČO: 61748366) jednající jménem společnosti Broker Trust, a.s., která je v registru ČNB vedena jako Samostatný a Investiční zprostředkovatel pod IČO: 26439719.

    Zprostředkovávám tedy pojištění, doplňkové penzijní pojištění, úvěry a investice. Bližší informace získáte na https://www.brokertrust.cz/proklienty

  • Jarmila Svátková tímto informuje spotřebitele, že subjektem pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů je pro oblast elektroenergetiky, plynárenství a teplárenství Energetický regulační úřad www.eru.cz. Podrobné informace o mimosoudním řešení sporů a jeho náležitostech jsou uvedeny na https://www.eru.cz/mimosoudni-reseni-sporu.