3 NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VĚCI, ABY VÁM POJIŠŤOVNA PROPLATILA ÚRAZ

(jinak vyhazujete peníze za pojištění do koše)

Tady jsou 3 věci, které musíte dodržet, aby Vám pojišťovna proplatila peníze za Váš úraz. Máte je vypsány na praktické kartičce.

O Jarmile Mlýnkové

Už jako mladá, jsem začala dělat vždy něco navíc. Od 14 let jsem si každý den po návratu ze školy budovala první klientelu pro mé krejčovství. Potom, když jsem nastoupila do práce, jsem ještě po práci dlouho do večera pracovala doma. Pracovitost, pečlivost a zodpovědnost jsou mé silné stránky.

Vždycky jsem věděla, že dobře hospodařit s penězi je důležité a že chci mít peníze! Dlouho jsem si myslela, že stačí jen hodně pracovat a pracovat, až jednou se ke mně dostala do rukou knížka Nejbohatší muž v Babyloně. ”Prásk”, najednou mně to docvaklo!

 

Jarmila Mlýnková příběh o mně Expert na pojistky
Pochopila jsem, že člověk se musí umět zastavit a začít přemýšlet o svých penězích, že jenom dřít nestačí, aby se měl člověk lépe.

 

I když jsem měla na zaplacení složenek, pracovala jsem celé dny, často i v noci. Práci jsem milovala, ale začala jsem být zklamaná.

 

Místo toho, abych byla bohatá - logicky když dřu, tak na účtu na konci měsíce nezbylo skoro nic.

 

15 let jsem nebyla na dovolené. Nezbylo na ni. Vzpomínám si, že i když jsem s dětmi jela třeba vlakem na výlet, tak cestou jsem měla s sebou šití a stehovala jsem. Nebo kamarádka mi dodnes připomíná, jak říká známým: „Já mám kamarádku, a ta když si se mnou sedla ke kávě, tak při tom pořád pracovala, šila v ruce.“ Ale objevil se problém, začala jsem být vyčerpaná a bojovala jsem s bolestmi zad a nohou.

 

Krejčovství jsem milovala, zakázek jsem měla spoustu.

 

Smysl pro detail, pečlivost, vcítění se do představ zákazníka, ušití na míru. To vše mně přinášelo spoustu práce. Klienti za mnou jezdili až z Rakouska. Kéž bych tenkrát měla někoho, kdo by mně poradil, jak to udělat abych nebyla od výplaty k výplatě a ukázal mně jak zacházet s penězi. Jaké jsou zákonitosti o zisku a tvorbě rezerv.

 

Miluji, když můžu radit a pomáhat lidem.

 

Vím, jak jsem ráda, když mně někdo poradí a mně to pomůže. Chci, aby se všichni, kdo se snaží, měli lépe. Dělám všechno pro to, abych mohla poradit lidem co nejlépe. Mám to v povaze. Chci, aby se měli všichni dobře a užívali si bezstarostně života.

 

Po přečtení knížky Nejbohatší muž v Babyloně jsem začala odkládat 10% z mého příjmu. Nevěděla jsem to. Neřekli mně to! A to byl zlom v mém životě. Začala jsem hledat informace a vzdělávat se.

Byla to pro mne v té době bomba, když jsem zjistila, že si můžu odložit 500 Kč a stát mně k tomu přidá 120 Kč. Představovala jsem si košík, do kterého dám svoje peníze, a ty se mně sami rozmnoží. Už to nebylo to, že každou korunu si musím odpracovat. Pochopila jsem, že peníze dělají peníze.

 


Jarmila Mlýnková příběh o mně Expert na pojistky

 

 

Byla jsem z toho tak nadšená, že jsem to každému radila a tak to začalo.

Začala jsem chodit na semináře a vzdělávat se. Měla jsem takovou radost, když jsem mohla lidem poradit a lidé mě poslouchali a byli vděční.

 

Proto jsem se rozhodla, že budu předávat to, co mně a lidem pomáhá. Od roku 2007 jsem finanční poradce makléřské společnosti M.S.Quatro a chci využít mého daru, že ráda komunikuji a předávám moje znalosti a zkušenosti. Já se doslova vyžívám, když můžu pomoct a ušetřit rodinám peníze.

 

Řídím se heslem: „Dobře pojištění a na budoucnost zajištění“ a klienti to cítí.

 

Přejí Vám, abyste dokázali to, po čem všichni toužíme –mít bezpečné a zajištěné všechny dny našeho života.

Jmenuji se Jarmila Mlýnková, pracuji v M.S. Quatro jako finanční poradkyně. Specializuji se na rodinné finance a úvěry.

Investiční produkty zprostředkovávám jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 61748366  a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.

Pojistné produkty zprostředkovávám jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. 081667 PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.

Spotřebitelské úvěry zprostředkovávám jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 61748366 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719

Bližší informace získáte http://www.brokertrust.cz/proklienty

Reference

Řekli o mně moji klienti...

„Upřímnost, otevřenost, dobře podané informace a hlavně ochota vyjít vstříct druhým. Pravidelný servis, poradenství, vzájemná důvěra, lidský přístup a v neposlední řadě profesionalita, která umocňuje pocit bezpečí v tom, co podepisuji a proč."
František a Hana TomečkoviTvarožná Lhota

RÁDA VÁM POMŮŽU

3 NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VĚCI, ABY VÁM POJIŠŤOVNA PROPLATILA ÚRAZ

(jinak vyhazujete peníze za pojištění do koše)

Tady jsou 3 věci, které musíte dodržet, aby Vám pojišťovna proplatila peníze za Váš úraz. Máte je vypsány na praktické kartičce.