3 NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VĚCI, ABY VÁM POJIŠŤOVNA PROPLATILA ÚRAZ

(jinak vyhazujete peníze za pojištění do koše)

Tady jsou 3 věci, které musíte dodržet, aby Vám pojišťovna proplatila peníze za Váš úraz. Máte je vypsány na praktické kartičce.

O Jarmile Svátkové

Už jako mladá, jsem začala dělat vždy něco navíc. Od 14 let jsem si každý den po návratu ze školy budovala první klientelu pro mé krejčovství. Potom, když jsem nastoupila do práce, jsem ještě po práci dlouho do večera pracovala doma. Pracovitost, pečlivost a zodpovědnost jsou mé silné stránky.

Vždycky jsem věděla, že dobře hospodařit s penězi je důležité a že chci mít peníze! Dlouho jsem si myslela, že stačí jen hodně pracovat a pracovat, až jednou se ke mně dostala do rukou knížka Nejbohatší muž v Babyloně. ”Prásk”, najednou mně to docvaklo!

 

Jarmila Mlýnková příběh o mně Expert na pojistky
Pochopila jsem, že člověk se musí umět zastavit a začít přemýšlet o svých penězích, že jenom dřít nestačí, aby se měl člověk lépe.

 

I když jsem měla na zaplacení složenek, pracovala jsem celé dny, často i v noci. Práci jsem milovala, ale začala jsem být zklamaná.

 

Místo toho, abych byla bohatá - logicky když dřu, tak na účtu na konci měsíce nezbylo skoro nic.

 

15 let jsem nebyla na dovolené. Nezbylo na ni. Vzpomínám si, že i když jsem s dětmi jela třeba vlakem na výlet, tak cestou jsem měla s sebou šití a stehovala jsem. Nebo kamarádka mi dodnes připomíná, jak říká známým: „Já mám kamarádku, a ta když si se mnou sedla ke kávě, tak při tom pořád pracovala, šila v ruce.“ Ale objevil se problém, začala jsem být vyčerpaná a bojovala jsem s bolestmi zad a nohou.

 

Krejčovství jsem milovala, zakázek jsem měla spoustu.

 

Smysl pro detail, pečlivost, vcítění se do představ zákazníka, ušití na míru. To vše mně přinášelo spoustu práce. Klienti za mnou jezdili až z Rakouska. Kéž bych tenkrát měla někoho, kdo by mně poradil, jak to udělat abych nebyla od výplaty k výplatě a ukázal mně jak zacházet s penězi. Jaké jsou zákonitosti o zisku a tvorbě rezerv.

 

Miluji, když můžu pomáhat lidem.

 

Vím, jak jsem ráda, když mně někdo pomůže. Chci, aby se všichni, kdo se snaží, měli lépe. Dělám všechno pro to, abych mohla pomáhat lidem co nejlépe. Mám to v povaze. Chci, aby se měli všichni dobře a užívali si bezstarostně života.

 

Po přečtení knížky Nejbohatší muž v Babyloně jsem začala odkládat 10% z mého příjmu. Nevěděla jsem to. Neřekli mně to! A to byl zlom v mém životě. Začala jsem hledat informace a vzdělávat se.

Byla to pro mne v té době bomba, když jsem zjistila, že si můžu odložit 500 Kč a stát mně k tomu přidá 120 Kč. Představovala jsem si košík, do kterého dám svoje peníze, a ty se mně sami rozmnoží. Už to nebylo to, že každou korunu si musím odpracovat. Pochopila jsem, že peníze dělají peníze.

 


Jarmila Mlýnková příběh o mně Expert na pojistky

 

 

Byla jsem z toho tak nadšená, že jsem to každému říkala a tak to začalo.

Začala jsem chodit na semináře a vzdělávat se. Měla jsem takovou radost, když jsem mohla lidem pomáhat a lidé mě poslouchali a byli vděční.

 

Proto jsem se rozhodla, že budu předávat to, co mně a lidem pomáhá. Od roku 2007 jsem finanční poradce makléřské společnosti M.S.Quatro a chci využít mého daru, že ráda komunikuji a předávám moje znalosti a zkušenosti. Já se doslova vyžívám, když můžu pomoct a ušetřit rodinám peníze.

 

Řídím se heslem: „Dobře pojištění a na budoucnost zajištění“ a klienti to cítí.

 

Přejí Vám, abyste dokázali to, po čem všichni toužíme –mít bezpečné a zajištěné všechny dny našeho života.

Jmenuji se Jarmila Svátková, pracuji v M.S. Quatro jako finanční poradkyně. Specializuji se na rodinné finance a úvěry.

Finanční produkty zprostředkovávám jako Vázaný zástupce (IČO: 61748366) jednající jménem společnosti Broker Trust, a.s., která je v registru ČNB vedena jako Samostatný a Investiční zprostředkovatel pod IČO: 26439719.

Zprostředkovávám tedy pojištění, doplňkové penzijní pojištění, úvěry a investice. Bližší informace získáte na https://www.brokertrust.cz/proklienty

Jarmila Svátková tímto informuje spotřebitele, že subjektem pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů je pro oblast elektroenergetiky, plynárenství a teplárenství Energetický regulační úřad www.eru.cz. Podrobné informace o mimosoudním řešení sporů a jeho náležitostech jsou uvedeny na https://www.eru.cz/mimosoudni-reseni-sporu.

Reference

Řekli o mně moji klienti...

„Upřímnost, otevřenost, dobře podané informace a hlavně ochota vyjít vstříct druhým. Pravidelný servis, poradenství, vzájemná důvěra, lidský přístup a v neposlední řadě profesionalita, která umocňuje pocit bezpečí v tom, co podepisuji a proč."
František a Hana TomečkoviTvarožná Lhota

RÁDA VÁM POMŮŽU

3 NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VĚCI, ABY VÁM POJIŠŤOVNA PROPLATILA ÚRAZ

(jinak vyhazujete peníze za pojištění do koše)

Tady jsou 3 věci, které musíte dodržet, aby Vám pojišťovna proplatila peníze za Váš úraz. Máte je vypsány na praktické kartičce.