Kategorie: Pojištění osob

Pracovní nechopnost Expert na pojistky Jarmila Mlýnková

Stop! Jak mít na nutné výdaje, i když nepracujete

Stop. Jak mít na nutné výdaje, i když nepracujete. Představte si, jste tak šťastní. Svatba, první novomanželské dny. Koupíte starší domeček na úvěr a plánujete, jak jej spolu sami pomalu předěláte. Vše Vám vychází podle plánu.   „Prásk„ okamžik a najednou je všechno jinak …… »» celý článek

  • Jmenuji se Jarmila Svátková, pracuji v M.S. Quatro jako finanční poradkyně. Specializuji se na rodinné finance a úvěry.

  • Finanční produkty zprostředkovávám jako Vázaný zástupce (IČO: 61748366) jednající jménem společnosti Broker Trust, a.s., která je v registru ČNB vedena jako Samostatný a Investiční zprostředkovatel pod IČO: 26439719.

    Zprostředkovávám tedy pojištění, doplňkové penzijní pojištění, úvěry a investice. Bližší informace získáte na https://www.brokertrust.cz/proklienty

  • Jarmila Svátková tímto informuje spotřebitele, že subjektem pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů je pro oblast elektroenergetiky, plynárenství a teplárenství Energetický regulační úřad www.eru.cz. Podrobné informace o mimosoudním řešení sporů a jeho náležitostech jsou uvedeny na https://www.eru.cz/mimosoudni-reseni-sporu.